SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU 117 zobrazení

Chcete vymýšlet marketingové aktivity pro významné klienty? Chcete se podílet na tvorbě kampaní, webů a marketingových strategií? Hledáte zajímavou a různorodou práci, která vás nebude nudit a podpoří váš osobnostní růst? Máte praxi z internetové agentury?

Hledáme specialistu na online marketing!

Kdo jsme? Aira GROUP – společnost, která se zabývá tvorbou webů, aplikací a zajištěním outsourcingu IT. Provozujeme také významné IT portály a jednoduše nabízíme skvělá online řešení. Zároveň máme rozsáhlé online marketingové oddělení, do kterého hledáme posilu!

Tato pozice je vhodná i pro studenty VŠ – lze pracovat na částečný úvazek při studiu.

Náplň práce:

  • vymýšlení strategií internetového marketingu
  • plánování a vedení reklamní kampaně
  • správa a analýza PPC kampaní
  • linkbuilding a optimalizace pro vyhledávače
  • plánování a řízení propagace na sociálních sítích
  • analýzy klíčových slov, efektivity, použitelnosti webu
  • reporting a monitoring s použitím firemních nástrojů

Požadujeme:

  • orientaci v problematice online marketingu
  • prokazatelné zkušenosti s přípravou a realizací online výkonových kampaní
  • praxe z prostředí z internetové agentury výhodou
  • zkušenosti s tvorbou analýz, návrhem řešení a hodnocením efektivity
  • pokročilou znalost Google Analytics, Google Adwords, Sklik
  • zkušenosti s PPC systémy a reklamními texty
  • znalost problematiky použitelnosti a přístupnosti webů
  • analytické schopnosti, samostatnost, kreativitu, zodpovědnost a komunikativnost

Nabízíme:

  • možnost podílet se na zajímavých online marketingových projektech
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost pracovat na zkrácený úvazek a částečně vykonávat práci z domova
  • individuální pracovní dobu, ideální například pro studenty
  • zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu a spoustu firemních akcí
  • možnost kariérního rozvoje
  • tvůrčí práci na projektech pro významné klienty

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Vaše odpovědi spolu s motivačním dopisem a CV zasílejte na kariera@aira.cz do předmětu zprávy uveďte „Specialista online marketingu“.

  • Už neplatí

Úvazek.cz

Pracovní portál pro kandidáty, zaměstnavatele a personální agentury.

Kontakty

Michal Husák
Dražická 536 Benátky nad Jizerou
Ič: 047 72 539
info@uvazek.cz
+420 606 214 137